TEAM JACOB - zapiš se! X TEAM JACOB


♥I'm run with wolves♥

Hayley Wiliams

Proč Paramore nebyli na soundtracku k New moon?

22. března 2010 v 14:39 | Renesmee Carlie Cullen
paramore.jpg Paramore image by laceynicole1
Dlouho jsem koumala nad tím,proč se Paramore neobjevili na sountracku k New Moon,jak bylo původně v plánu a pořád jsem se nějak nedostávala k odpovědi...až dneska jsem našla článek,který to celé vysvětluje...
...pod perexem

Paramore - The 2010 Honda Civic Tour

13. března 2010 v 14:50 | Renesmee Carlie Cullen

Toto léto vystoupí Paramore jako speciální hvězdy na The 2010 Honda Civic Tour,která začne 23. července v Raleigh, Severní Carolinii a pojede napříč spojenými státy se speciálními hosty Tegan a Sarou. Ostatní účinkující budou zvěřejněni později. Předprodej lístků na The Honda Civic Tour bude od 22.března pro členy Paramore fanclubu.
source:www.paramore.net
přeloženo:Renesmee
Kopíruj pouze se zdrojem:www.weareteamjacob.blog.czHayley's blog 01 - Singapore

8. března 2010 v 20:35 | Renesmee Carlie Cullen
source:www.paramore.net
přeloženo:Renesmee
Kopíruj pouze se zdrojem:www.weareteamjacob.blog.cz

*pravopisné chyby prosím ignorujte :D*

Překládala jsem to asi dvě hodiny,tak fakt prosím,pokud si to budete kopírovat,tak s mojim zdrojem,dík Renesmee

Hayley Williams - životopis

5. března 2010 v 11:23 | Renesmee Carlie Cullen

Hayley Williams, frontmanka hudební skupiny Paramore, co se ve věku 13 let odstěhovala z jejího rodného města Meridianu do Nashvillu, kde se ve škole potkala s bratry Joshem a Zacem Farro. Oni už dřív hráli ve školní kapele, ale chtěli zkusit něco víc. Věděli že Hayley má dobrý hlas a tak jí pozvali na zkoušku a když zazpívala bylo jasno. Hayley už pak jen zavolala Jeremymu kterého znala z dřívějška a kapela byla na světě. Později se k nim přidal i Hunter Lamb.

Napřed Paramore účinkovali jen v menších klubech a show v okolí města ale později už začali hrát na větších festivalech,třeba na v Americe hodně známé "Warped tour",kde je čekalo velké překvápko, když se dozvěděli že budou hrát na "hlavním pódiu", kde původně hrát neměli. Tou dobou už ale bylo na světě jejich první CD s názvem All We Know Is Falling vydané v roce 2005. S prvním albem si Paramore získali dost fanoušků, hlavně v Americe, Anglii a třeba i Japonsku, kde později měli turné. Turné jeli s dalšími v Americe poměrně známými kapelami jako třeba This Providence, Cute is what we aim for a dalšími....

Od prosince 2006 do března 2007 Paramore natáčeli své druhé řadové album RIOT! a 12. března oznámili, že Hunter v kapele končí, kvůli své přítelkyni. První singl z této desky se jmenuje Misery Business. S tímto CD Paramore definitivně prorazili a písnička Misery Business se ve světě ze dne na den stala obrovským hitem. Za první týden, co desku vydali se prodalo něco přes 42 000 kusů a Paramore se tak dostali na 20 místo (prodej) v Top 200 on Billboard. Zaznamenali velký úspěch a vydali se na turné po celém světě(Amerika, Anglie, Austrálie, Evropa).

Paramore zcoverovali písničku od známé americké kapely Foo Fighters - My Hero pro soundtrack filmu Superman. Další jejich písnička - Pressure - hostovala ve hře "The SIMS 2 Playstation 2 edition." a song Misery Business z CD RIOT! se zase objevil ve video hře NHL08. Na konto se jim také připsal videoklip k písničce Crushcrushcrush!

Do širšího povědomí se dostali Paramore se svou písničkou Decode, která je na soundtracku k filmu Twilight (Stmívání), tímto songem si získali oblibu po celém světe.
source:www.osobnosti.cz

Kopíruj se zdrojem:

PARAMORE

28. února 2010 v 16:03 | Renesmee Carlie Cullen
 
 

Reklama