TEAM JACOB - zapiš se! X TEAM JACOB


♥I'm run with wolves♥





Josh Farro

Josh Farro - životopis

5. března 2010 v 12:38 | Renesmee Carlie Cullen
!!!Přeloženo mnou,takže prosím kopírujte pouze s MOJIM zdrojem!!!

Joshua Neil Farro je hlavně kytarita,ale taky vokalista skupiny Paramore. Narodil se 29.září 1987 ve Voorhees NJ, Později se jeho rodina přestěhovala do Franklinu TN,kde Josh a jeho mladší bratr Zac potkali Halley Williams.

Třináctiletý Josh se naučil hrát na kytaru.Začal dělat covery svojích oblíbených písniček se svojim bratrem Zacem,který byl bubeník a kamarádem Taylorem Yorkem.Dělali covery všeho od Incubus až po Sum 41.Za pár let začali skládat vlastní písničky a hledali zpěváka,se kterým by založili skupinu.
Skupina Paramore byla oficiálně založena v roce 2003 se členy, Hayley Williams, Josh Farro,
Zac Farro a Jeremy Davis.

Paramore měli velký úspěch se svým debutovým albem All we know is falling,následovaným albem RIOT!,
kde během natáčení Josh hrál obě kytary. RIOT! Bylo natočeno v červenci 2009 a získalo zaloužený úspěch po celém světě.Paramore natočili své třetí studiové album,
brand new eyes 29.září 2009,přesně v den Joshových 22.narozenin =).

Josh o sobě říká: "Jsem normální kluk.Beru život vážně. Miluju svou rodinu a přátelé víc,než cokoliv na světě.Miluju ten pocit,když jdu do Starbucks.Někdy jsem dost nešikovný.Miluju smích.Nenávidím létání…haha.Někdy udělám něco,co jsem neplánoval,ale dělám,že je to součást plánu,to jsem prostě já. Myslím,že zato mě platí." On a Zac jsou ze tří čtvrtin Italové.

Joshovy oblíbené skupiny jsou: Jimmy Eat World, Sunny Day Real Estate, Death Cab for Cutie, Bon Iver, Radiohead, John Mayer, James Taylor.

Josh taky natočil pár písniček mimo Paramore jenom se Zacem a Hayley.Tyhle písničky nebyli nikdy zveřejněny:

"Plane Crash Dream" s Hayley Williams
"I Had a Revelation"
"So Much More"

Kopíruj prosím pouze se zdrojem:
 
 

Reklama